טריפל אס התקינו מערכת סולארית חדשה בהיקף של 1586 KW על גג חברת 'מובילי העמקים'

default

חברת טריפל אס אנרגיה מתחדשת המתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות סיימו התקנת מערכת סולארית על הגג של חברת מובילי העמקים בניר יפה.

המערכת שהותקנה על הגג שלהם מורכבת מ3172 פאנלים סולאריים של חברת Trina Solar, ממיר KAKO והיקף התפוקה שלה הוא 1586 KW.

 

מדינת ישראל באמצעות רשות החשמל עודדה החל משנת 2009 עסקים מסחריים ליזום ולהשקיע במערכות סולאריות מסחריות על גגות בתי העסק המבנים והמפעלים שבבעלותם .

כיום המגזר העסקי רואה בהשקעה במערכת סולארית מסחרית כהשקעה לטווח ארוך, סולידית עם תשואות וכאלטרנטיבה לאפיקי השקעה שונים בחברה, בימים כאלו בהם התשואה על ההון היא 0, השקעה במערכת סולארית עשויה להביא לתשואה של 15 אחוזים בשנה ונחשבת להשקעה יציבה ומוצלחת.

 

עופר אזולאי, מנכ"ל ומייסד טריפל אס אנרגיה מתחדשת: "אני שמח לסיים עוד פרוייקט בהצלחה. התקנת המערכת על גג המבנה של מובילי העמקים היא השקעה חכמה ובטוחה של החברה עשרות שנים קדימה. במקום שהגג שלהם סתם יעמוד שם בשמש הם פשוט מפיקים רווח נוסף מעצם קיומו. התקנת מערכת סולארית על גגות המבנים באזורים מסחריים מהווה השקעה אידיאלית ומובילי העמקים נהנים מההשקעה שלהם מן הרגע הראשון. נמשיך ללוות את מובילי העמקים שנים קדימה בתחזוק ושיפור המערכת והכל ימשיך להתנהל בקשר אישי ובמקצועיות."

 

אודות : טריפל אס אנרגיה מתחדשת הוקמה בשנת 2014, והינה חברה הפעילה בעולם האנרגיה הסולארית ומתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי ניסיון רב בתחום תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז שנת 2009, שנה לאחר כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID. בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 20 מגה וואט הפרוסים על כ– 100,000 מ"ר גגות.

צילום אויר: טריפל-אס

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp